PODUSZKA VISCO STANDARD HILDING

209,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-7 dni

Visco Standard to obustronna poduszka wykorzystująca właściwości termoelastycznej pianki Visco. Pianka dopasowuje się każdorazowo do ruchów i ułożenia głowy, dając jej znakomite podparcie. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób śpiących zarówno na plecach, jak i na boku. Delikatny, impregnowany i pralny pokrowiec hamuje rozwój pleśni i grzybów. Poduszka posiada status wyrobu medycznego.

Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • Szybka realizacja Szybka realizacja

Rehabilitacyjna poduszka termoelastyczna. Możliwość obustronnego użytkowania, idealnie sprawdza się zarówno u osób śpiących na plecach, jak i na boku.

wyrób medyczny md ce

wyrób medyczny senpopl

Pokrowiec:

Poduszki i podgłówki z pianki VISCO są dostępne w miłym w dotyku, welurowym pokrowcu Medicott Velur, idealnym dla alergików. Wykonany ze specjalnie impregnowanej tkaniny, zapobiega nagromadzaniu się wilgoci, hamuje tworzenie i gromadzenie się pleśni, likwiduje niebezpieczne roztocza.

Medicott Velur

Pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem, pikowany pianką VISCO o kojącym aromacie lawendy. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott usuwa pokarm roztoczy bez substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Swoje ochronne właściwości zachowuje przez bardzo długi czas, bez obniżenia skuteczności.

Oferowane wymiary: 

72 x 42 x 13 cm

10 Przedmioty

Podobne