MATERAC SALSA HILDING

1 379,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 14-21 dni

Materac Salsa to doskonała propozycja dla par, szczególnie z dużą różnicą wzrostu i wagi. Wkład wypełniony pianką Flexifoam zapewnia optymalną sztywność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje znakomite wsparcie kręgosłupa i idealny rozkład punktów nacisku ciała na powierzchnię materaca. Termoelastyczna pianka Visco, która tworzy wierzchnią warstwę wkładu zapewnia wyraźnie odczuwalny komfort, większą miękkość i wrażenie przyjemnego otulenia.

Rozmiar
POKROWIEC
Ilość
Wysyłka w 14-21dni

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • Szybka realizacja Szybka realizacja

Materac Salsa to doskonała propozycja dla par, szczególnie z dużą różnicą wzrostu i wagi. Wkład wypełniony pianką Flexifoam zapewnia optymalną sztywność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje znakomite wsparcie kręgosłupa i idealny rozkład punktów nacisku ciała na powierzchnię materaca. Termoelastyczna pianka Visco, która tworzy wierzchnią warstwę wkładu zapewnia wyraźnie odczuwalny komfort, większą miękkość i wrażenie przyjemnego otulenia. Dodatkowo reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu, zmniejszając napięcie mięśni. Do wyboru pokrowiec Tencel lub Velvet o właściwościach antyalergicznych.
Salsa to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Przeszedł szereg restrykcyjnych badań i uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.

ce-02.jpgmd-znaczek.jpg

Dane techniczne

Wkład profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm, pianka termoealstyczna Visco o wys. 4,6 cm.

Pokrowiec Velvet lub Tencel

Wysokość materaca ok 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).

Pokrowiec Tencel  naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

tencel.jpg

Pokrowiec Velvet - Cudownie miękki oraz delikatny w dotyku pokrowiec wykorzystujący nowoczesną technologię Purotex. Purotex wykorzystuje naturalne probiotyki, aby zagwarantować wartościowy sen. Wszystko dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu.
Pękając sukcesywnie, uwalniają probiotyki, które zwalczają alergeny, powodujące astmę czy alergię na kurz. Dzięki temu pokrowiec zapewnia czyste,zdrowe oraz swieże środowisko snu. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60oC.

velvet.jpg

0 Przedmioty

Podobne