ŁÓŻKA KONTYNENTALNE

Łóżka kontynentalne

Elegancki wygląd, wygoda i praktyczne rozwiązania — wszystkie te cechy posiada łóżko kontynentalne z pojemnikiem. W tej kategorii mamy przyjemność zaprezentować modele tego typu mebli. Serdecznie zapraszamy!

Jakie łóżka kontynentalne oferujemy?

W naszej ofercie prezentujemy wiele rodzajów łóżek kontynentalnych. Posiadamy ich różne kolory, które tak samo, jak rodzaj materiału, możesz dobrać zgodnie z własnymi upodobaniami. Dzięki temu łóżko kontynentalne z pojemnikiem doskonale dopasuje się do reszty wystroju. Do zestawu możesz dobrać również niezwykle stylowe zagłówki. Na timetosleep.pl szczególną wagę przywiązujemy jednak do tego, by łóżko było nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim wygodne. Wysoka baza ułatwi Ci położenie się oraz poranne opuszczenie łóżka. Stanowi również doskonałe podłoże pod materac nawierzchniowy.

Do jakiej sypialni będzie pasować łóżko kontynentalne z pojemnikiem?

Bez wątpienia łóżka kontynentalne, dzięki swojej elegancji i tapicerowanym elementom pięknie będą wyglądać w sypialni w stylu vintage lub w wersji glamour. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim łóżka kontynentalne 160 × 200, 180 × 200, 140 × 200. Zmieszczą się więc one w standardowej sypialni, a pojemnik pozwoli Ci na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni na przechowywanie pościeli, poduszek czy innych akcesoriów.

Łóżka kontynentalne, dzięki swoim licznym zaletom, cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli również chcesz dodać do sypialni ten elegancki mebel, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty timetosleep.pl.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry