MATERACE DZIECIĘCE

Materace dziecięce

Aby dziecku było w łóżku wygodnie, niezbędny jest odpowiednio dobrany materac. Wysokiej jakości, w pełni bezpieczny materac do łóżka dziecięcego w różnych rozmiarach znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego timetosleep.pl.

Co powinno wyróżniać materace dla dzieci?

W zależności od wieku dziecka materac powinien mieć nieco inne właściwości. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nieprzemakalne materace dla niemowląt, jak i materace dla dzieci w wieku szkolnym. Wszystkie one są produktami renomowanej marki Hilding, która specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości, zdrowych materacy. Do każdego z nich dołączony został starannie wyselekcjonowany pokrowiec, który poprawia komfort snu, ułatwia utrzymanie czystości oraz zapobiega rozwijaniu się roztoczy. Pozytywnie wpłynie również na jego kondycję, dzięki czemu nie będzie się on zbyt szybko niszczył. Każdy z materacy zapewni też odpowiednie oparcie kręgosłupa rosnącego dziecka.

Materac na łóżko dziecięce — różne warianty

Na naszej stronie timetosleep.pl dostępne są materace do łóżka dziecięcego o różnych wymiarach. Dla niemowląt przygotowaliśmy materacyki 60 × 12 i 70 × 140, które doskonale dopasują się do standardowych wymiarów kołysek. Materace dziecięce 160 × 80 do z kolei najpopularniejsza z opcji dla nastolatka. Oczywiście posiadamy w naszej ofercie również inne wymiary materacy, na które możesz się zdecydować w zależności od wzrostu dziecka.

Wygodny i bezpieczny materac do łóżka dziecięcego to klucz do zdrowego snu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie naszego sklepu internetowego timetosleep.pl.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry